Movies
Ratings
169
Paranormal Activity 3Rated ★ 2.5
The TruckRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 1.5
The AvengersRated ★ 4.5
One Missed CallRated ★ 2.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 3.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 4.0
My WayRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
Don't ClickRated ★ 2.0
Bloody ReunionRated ★ 2.0