Titles you rated
Warm BodiesRated ★ 1.5
Hot Young BloodsRated ★ 1.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
Perfect GameRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 2.5
The Grand HeistRated ★ 2.5
The WhistleblowerRated ★ 3.0
As OneRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.5
May 18Rated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 1.5- Take OffRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 0.5
Tidal WaveRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
PunchRated ★ 1.5
Scandal MakersRated ★ 3.0