Titles you rated
A Hard DayRated ★ 3.5
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 4.5
LolitaRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
Top GunRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0