Titles you rated
Behind Her EyesRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 2.0
SignalRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0