Series
Ratings
11
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0