Movies
Ratings
191
The AbyssRated ★ 0.5
Sector 7Rated ★ 0.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 3.5
EarthRated ★ 1.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Moby DickRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 1.0
BattleshipRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.0
PunchRated ★ 1.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.5