Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
JokerRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Liar LiarRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
Demolition ManRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 5.0
Æon FluxRated ★ 2.0
AliensRated ★ 4.0
Pierrot le FouRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 2.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Baahubali 2: The ConclusionRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0