Series
Ratings
67
DoctorsRated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 2.5
BonesRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 2.5
GrimmRated ★ 3.0
ArrowRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.5- 2 Broke GirlsRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0