Titles you rated
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0