Movies
Ratings
109
SecretRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
TedRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
300Rated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.0