Titles you rated
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- Auction HouseRated ★ 4.5
Life Special Investigation TeamRated ★ 3.5- Paper CraneRated ★ 3.0
Tree of HeavenRated ★ 3.5
Late Night RestaurantRated ★ 3.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 3.0
MRated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 5.0
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
NonstopRated ★ 3.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5