Movies
Ratings
16
MasqueradeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 5.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
One on OneRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
PleasantvilleRated ★ 5.0
BraindeadRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
Nora NohRated ★ 5.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 5.0