Movies
Ratings
226
Love On-AirRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
GravityRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 4.5
ChangelingRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
LoganRated ★ 5.0