Movies
Ratings
435
Life Is But a DreamRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Okko's InnRated ★ 4.0- Czech DreamRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
PersonaRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5