Titles you rated
District 9Rated ★ 4.5
The Red TurtleRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 2.5
The HuntRated ★ 2.0
DetourRated ★ 2.5
KkangchiRated ★ 2.5
Kingsglaive: Final Fantasy XVRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
Dead Rising: WatchtowerRated ★ 1.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Henry: Portrait of a Serial KillerRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 1.5
Jason BourneRated ★ 4.0
71: Tears of BelfastRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
CriminalRated ★ 2.0
The Brothers GrimsbyRated ★ 3.5
CellRated ★ 1.5