Series
Ratings
36
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Lupin the Third: Tokyo CrisisRated ★ 4.0
Lupin the Third: Walther P38Rated ★ 4.0
Lupin the Third: Green vs RedRated ★ 4.0- Lupin III Part IIIRated ★ 4.0
Lupin the Third: Sweet Lost NightRated ★ 4.0
Lupin the Third: The Last JobRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 2.5- トップをねらえ2!Rated ★ 2.0
- King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 2.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam MS IGLOO: The Hidden One Year WarRated ★ 3.5
- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 2.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 3.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 3.5- GunbusterRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 3.5