Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0