Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
ChefRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5