Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5- Grey's AnatomyRated ★ 2.0
Autumn in My HeartRated ★ 2.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 0.5