Movies
Ratings
217
The PrestigeRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Ghost HouseRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 2.5
EverestRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 1.5
The Plan ManRated ★ 2.0