Series
Ratings
104- FamilyRated ★ 5.0
- Oniichan, GachaRated ★ 5.0
Love CellsRated ★ 4.0
Gokusen Special 3Rated ★ 5.0
Masked ProsecutorRated ★ 5.0
Love in Her BagRated ★ 5.0- Lump in My LifeRated ★ 5.0
- 어린이 경찰Rated ★ 5.0
Mrs. CopRated ★ 5.0
We All Cry DifferentlyRated ★ 5.0- My Friend Is Still AliveRated ★ 5.0
Marumo's StoryRated ★ 5.0
Dummy MommyRated ★ 5.0
Blade ManRated ★ 5.0
BloodRated ★ 4.0
Queen's FlowerRated ★ 5.0
Golden RainbowRated ★ 5.0
Modern FarmerRated ★ 4.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 4.0