Movies
Ratings
1315
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.5