Series
Ratings
17
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
GleeRated ★ 2.5
GleeRated ★ 3.0
Fresh Off the BoatRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
ElementaryRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0