Titles you rated
Adolescence MedleyRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 3.5
Hi! School - Love OnRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 2.5
IRISRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
Middle School Student ARated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0