Titles you rated
TriangleRated ★ 0.5
Saw IVRated ★ 1.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.0
Horror StoriesRated ★ 0.5
Cube²: HypercubeRated ★ 0.5
Deep Blue SeaRated ★ 0.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 0.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 0.5
One Missed CallRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 2.0
Hollow ManRated ★ 2.0
Interview with the VampireRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 1.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.0
Death BellRated ★ 0.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.0
Saw IIRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 4.0