Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
300Rated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0