Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.0
EquilibriumRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 1.5
TakenRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 2.0
American HustleRated ★ 1.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.0
The Fatal EncounterRated ★ 1.0
The Berlin FileRated ★ 3.0