Titles you rated
- Survival FamilyRated ★ 3.5
Betty BlueRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0
CarolRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Regular Show: The MovieRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 4.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 1.5
SakuranRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
John QRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 5.0
The RoadRated ★ 1.5