Series
Ratings
55
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 3.5
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Living With YourselfRated ★ 4.0
UnbelievableRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5