Titles you rated
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
FailanRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5