Movies
Ratings
765
Ford v FerrariRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 3.5
SpawnRated ★ 3.5
The CovenantRated ★ 3.0
Superman IIRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.5
Sky HighRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
QuickRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0