Titles you rated
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0