Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
ContagionRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
CircleRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
The RoadRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
The Finest HoursRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 3.5