Movies
Ratings
679
Man of SteelRated ★ 3.5
FrankenweenieRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Someone SpecialRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 1.0