Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ElioRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Midsommar Director's CutRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 5.0