Movies
Ratings
143
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5