Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0