Movies
Ratings
290
Easy ARated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 3.5
Snow BuddiesRated ★ 2.5- LassieRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 4.5
Happiness for SaleRated ★ 2.5
ChaplinRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 2.5
MinionsRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0