Movies
Ratings
392
CruellaRated ★ 4.5
F9: The Fast SagaRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 4.5
PawnRated ★ 4.5
TenetRated ★ 5.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 5.0
Jojo RabbitRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 3.5
Last ChristmasRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
Doctor SleepRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5