Titles you rated
CloserRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
The AviatorRated ★ 3.5
Honey and CloverRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
LegendRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.5
Beastie BoysRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 2.5
Attila MarcelRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0