Movies
Ratings
635
The Maze RunnerRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
The Book of EliRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 4.5
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Wrong TurnRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 3.5
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
SolaninRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.5
577 ProjectRated ★ 1.0
Radio StarRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
BladeRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.0