Movies
Ratings
929
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
30 Days of NightRated ★ 4.5
SplinterRated ★ 3.5
NopeRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 5.0
Mimic 2Rated ★ 3.5
MimicRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
WindstruckRated ★ 2.5
The NeighborsRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 4.0
The PiperRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.5