Titles you rated
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Pegasus MarketRated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 5.0
The Last CinderellaRated ★ 2.5- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 5.0- For You In Full Blossom SpeciaRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Idol RoomRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0