Titles you rated
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
LucaRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
Renaissance: A Film by BeyoncéRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5