Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
WestworldRated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 1.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 1.5
WestworldRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
BrainRated ★ 3.5- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0