Movies
Ratings
670- ZooRated ★ 5.0
- Elephant in the RoomRated ★ 5.0
- Cinderella MamyRated ★ 5.0
- The ReunionRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
SproutRated ★ 3.5
The Tooth and the NailRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
A Street Cat Named BobRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
UsRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
The Bacchus LadyRated ★ 4.0