Series
Ratings
116
Empress MyeongseongRated ★ 3.5
Snow WhiteRated ★ 2.0- MonsterRated ★ 1.5
Dr. FrostRated ★ 2.5
PianoRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 0.5- Family's HonorRated ★ 3.5
Dr. ChampRated ★ 3.5
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.0
Shoot for the StarsRated ★ 2.5
Myung Wol the SpyRated ★ 3.5
Blade ManRated ★ 3.0
Jeon Woo ChiRated ★ 4.0
Sweet SpyRated ★ 4.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.5
Who Are You?Rated ★ 2.5
The Kingdom of the WindRated ★ 2.5
Paradise RanchRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
I Do, I DoRated ★ 3.5