Titles you rated
Three Thousand Years of LongingRated ★ 2.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Bring Her BackRated ★ 3.5
Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
CompanionRated ★ 3.5
PupariaRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
Nam June Paik: Moon Is the Oldest TVRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Swiss Army ManRated ★ 4.0