Movies
Ratings
163
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 4.5
Die HardRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
MementoRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0