Movies
Ratings
36
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
TedRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5